Wyjazd 9.11. do Zabrza - szczegóły!

W dniu 9 listopada (piątek) jedziemy z rocznikiem 2006 na sparing z AP Górnik Zabrze. Wyjazd połączony jest z wyjściem na mecz ekstraklasy.

Zbiórka na wyjazd o godzinie 5.45 parking Tesco przy ul. Orkana, rodzice który jadą z nami będą mieli parking do zostawienia aut. Planowany powrót około godziny 3,00 sobota rano.

Wszyscy zawodnicy obowiązkowo strój klubowy - koszulka bawełniana oraz dres, zabieramy ze sobą białe oraz czerwone komplety treningowo-meczowe oraz ręcznik, klapki (po sparingu prysznic). Ubieramy się ciepło na mecz Ekstraklasy.

Chłopcy mają zapewniony obiad, wejście na mecz oraz kolacje. Dla rodziców jest możliwe zakupienie obiadu w cenie 10-15 zł - jeśli ktoś będzie chętny proszę o informację sms do jutra 8.11.

Trener Jacek